Skip to main content

Повідомлення налаштувань мобільних даних/Інтернету


 

(Примітка: наша сторінка поширених запитань містить відповіді на багато поширених запитань щодо переміщення вашого номера, розблокування телефону тощо.)

Ви повинні отримати «повідомлення про налаштування», коли ви вперше вставили SIM-карту An Post Mobile у свій телефон. Якщо ви дотримувалися інструкцій щодо повідомлення, ваш телефон повинен мати доступ до Інтернету та мати можливість здійснювати/отримувати дзвінки та текстові повідомлення.

Якщо ви не отримали це повідомлення або отримали його, але все ще маєте труднощі з налаштуванням телефону, наприклад ви не можете запустити Інтернет, ми можемо повторно надіслати налаштування на ваш телефон. Щоб отримати налаштування, натисніть кнопку Отримати параметри мобільного зв’язку нижче.

Це перенесе вас на нову веб-сторінку з полем «Введіть номер телефону». Введіть свій номер (той, який ви налаштовуєте) і натисніть Надіслати. Після цього налаштування будуть надіслані на ваш телефон. Зачекайте, поки надійде повідомлення про налаштування, а коли ви отримаєте його, дотримуйтесь інструкцій у повідомленні. Після цього ваш телефон повинен бути повністю налаштований, і ви повинні мати доступ до Інтернету (щоб перевірити це, вимкніть будь-який Wi-Fi і подивіться, чи можете ви користуватися Інтернетом).

 "Отримати мобільні налаштування для повідомлення"


Як вручну додати налаштування Інтернету/даних An Post Mobile на телефон

Якщо з якоїсь причини ви не отримали це повідомлення або хочете самостійно додати налаштування Інтернету вручну, ви можете змінити налаштування на своєму телефоні, щоб отримати доступ до сервісів An Post Mobile Data, як зазначено нижче.

Налаштування даних Android/MMS

1. Перейдіть до Налаштування > Бездротові та бездротові мережі > Мобільні мережі > Назви точок доступу та видаліть усі наявні точки доступу.
2. Створіть новий Інтернет APN з налаштуваннями
Назва: Постмобільний
APN: isp.postfone.ie
MCC: 272
MNC: 01
Тип APN: за замовчуванням, доп
Натисніть клавішу меню та зберегти

Іноді для набору APN вам дозволяється вибрати лише зі списку. Якщо так, виберіть Інтернет або за замовчуванням.

Налаштування даних iPhone

1. Вставте Postmobile Sim в iPhone і підключіть iPhone до Інтернет-з'єднання через Wi-Fi
Відкрийте браузер Safari
Перейдіть на сторінку https://p11002.mobilethink.net/dms-scw/page/. Після завершення завантаження поверніться до налаштувань телефону.
Натисніть Загальні.
Натисніть Профіль.
Натисніть Встановити.
(Вас можуть попросити ввести пароль свого телефону)
Натисніть Встановити.
Ваше налаштування Інтернету завершено

Користувачі iPhone, будь ласка, зверніть увагу: наразі iPhone Post Mobile SIM і Mint не підтримують MMS або Wi-Fi Hotspot (використовуючи ваш телефон як Wi-Fi для інших пристроїв) на iPhone. Ми працюємо над вирішенням цього питання.

You've exceeded the maximum login attempts
Your account has been locked for 30 minutes to prevent fraudulent activity
Your session has timed out
Would you like to log in again to continue?
Marketing Preferences

We have updated our Marketing preferences to give a customised experience of when and how we can contact you.

Let's stay in touch

Get the latest offers and news from the An Post group of companies by:

We have updated our terms of service