Skip to main content

Нові голоси:
Письменницька премія An Post


 
У рамках розширеної угоди про спонсорство An Post запускає новий письменницький конкурс під назвою «Нові голоси: Письменницька премія An Post». Цього року An Post запрошує письменників віком від 16 років із української громади в Ірландії написати оригінальне оповідання, есе чи вірш, які не були раніше ніде опубліковані. Тема твору: досвід втечі від війни та життя у статусі переселенця. Оповідь має бути не більше 1000 слів. Переможця буде оголошено на церемонії нагородження An Post Irish Book Awards Gala Dinner and Awards Ceremony в Convention Centre в Дубліні 22 листопада.

Запрошуємо письменників з української громади віком від шістнадцяти років написати нове та оригінальне оповідання, есе чи вірш обсягом не більше ніж 1000 слів. Надісланий твір має бути оригінальним, тобто ніде не опублікованим раніше. Заявки можуть бути українською або англійською мовами та надсилатися електронною поштою на адресу або в роздрукованому вигляді листом на адресу:

New Voices: The An Post Writing Prize
PO Box 13287
Freepost FDN7461
Dublin 1

Writingprize@anpost.ie

Нагорода

Учасники з шорт-листа будуть запрошені  на церемонію нагородження An Post Irish Book Awards Gala Dinner and Awards Ceremony, яка відбудеться 6 жовтня 2023 року у Convention Centre в Дубліні, щоб отримати свої призи.
Переможець отримає кубок An Post Irish Book Awards, а також ваучер на 500 євро на курси творчого письменства в Центрі ірландських письменників Irish Writers Centre. 5 інших авторів отримають ваучери на 100 євро.

Важливі дати

  • 6 жовтня Прийом заявок на конкурс “Нові голоси: Письменницька премія An Post” закриватиметься
  • 19 жовтня Буде оголошено шорт-лист із шести робіт, відібраних журі від української громади.
  • 22 Листопад На церемонії An Post Irish Book Awards буде оголошено переможця, якого обере журі видатних ірландських письменників.

УМОВИ - НОВІ ГОЛОСИ: ПИСЬМЕННИЦЬКА ПРЕМІЯ AN POST

You've exceeded the maximum login attempts
Your account has been locked for 30 minutes to prevent fraudulent activity
Your session has timed out
Would you like to log in again to continue?
Marketing Preferences

We have updated our Marketing preferences to give a customised experience of when and how we can contact you.

Let's stay in touch

Get the latest offers and news from the An Post group of companies by:

We have updated our terms of service